Haber

Melikgazi Belediyesi ve Yeşilay işbirliğiyle gençler için ‘Milli Değerlerimiz Çanakkale’ konferansı düzenlendi.

Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Yeşilay Şubesi iş birliği ile gençlere yönelik “Milli Değerlerimiz Çanakkale” konulu konferans düzenlendi.

Melikgazi için Yeşilay’ın ve gençlerin ayrı bir değer taşıdığını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancioğlu, “Ülkemizin geleceği gençlerin elinde. Yeşilay’ın en önemli görevi gençlerimize sahip çıkmaktır” dedi. zararlı alışkanlık ve bağımlılıklardan.Biz belediye olarak elimizden geldiğince destekleyeceğiz.Çanakkale milli birlik ruhunun tecelli ettiği bir yerdir.Bu emek yol gösterici ve önder olacak en değerli varlıklar olacaktır. bugün geleceğimizin inşasında. Bu bağlamda Çanakkale şehitlerimizi ve vatanları için canlarını feda eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. İçlerimizi yumuşatan bu keyifli konferans için Ahmet Nedim Kilci hocamıza da teşekkür ediyorum.” dedi.

Yeşilay Kayseri Şube Başkanı Mehmet Çifçi, “Yıl boyu bağımlılıkla mücadele kapsamında yürüttüğümüz faaliyetlerle genç kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. Fertlerimizin gururla taşıyacakları milli değerlerimize sahip çıkmalarını temenni ediyoruz. Bu konferansın çok faydalı olacağına inanıyorum.Çiçek Bey’e ve düzenlemede işbirliği yaptığımız liderimiz Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür ederim.”

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Yeşilay’ın ruhuna uygun bir konferanstı. O zamanlar cephede gençleri öldürmek vardı. Şimdi alçaklar uyuşturucuyla bebeklerimizi zehirlemeye çalışıyor. Polisimiz çalışıyor. Bu konuda çok iyi ama bu savaştaki en değerli cephemiz Yeşilay’dır.Yeşilay Önderliğimize ve ekibine gençlerimiz için emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” – KAYSERİ

habersarkisla.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu