Haber

Ersan Şen açıkladı! Yavuz Ağıralioğlu’nun kurduğu partiye katılacak

Âlâ Partisi’nden bir süre önce istifa eden Yavuz Ağıralioğlu’nun 2024 yerel seçimleri sonrasında yeni bir parti kuracağı söyleniyor.

Siyasetteki bu yeni oluşuma katılacak isimlerden biri belli oldu.

Yavuz Ağıralioğlu ile çalışacak

Tartışma programları ve polemikleriyle sıklıkla gündeme gelen Avukat Prof. Dr. Ersan Şen, Sözcü TV’de yaptığı canlı yayında Yavuz Ağıralioğlu’nun kurduğu partiye katılacağını duyurdu.

“Ben Atatürkçülerin fırsat buldukça tek cephe altında toplanmasını isteyenlerdenim.”

Gazeteci İsmail Saymaz’ın kendisine yönelik eylemleri “Duyduğuma göre yerel seçimlerden sonra kurulacak bir parti Ersan Şen’le görüşmüş. Doğru mu diye soruyorum kendisine?”Şen, sözlerinin ardından konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

Sayın Yavuz Ağıralioğlu sevdiğim bir insandır. İyi bir Türk milliyetçisidir. Tanıştığımız doğrudur. Şu anda bir trend anketi yürütüyor. Kurduğu bir partiyi, attığı bir adımı duymadım. Eğer çalışma ortamı ve birlikte hareket etme şansı olursa bunu değerlendireceğiz. Ben mümkün olduğunca Türk milliyetçileri ile Atatürk milliyetçilerinin tek cephe altında buluşmasını dileyenlerdenim. Bu ülkede bunun olabileceğini düşünüyorum. Mümkün, bu ülkeyi seven insanlardır. Yavuz Bey’le de görüşmemiz oldu. Bazı konuları konuşup değerlendirdik..

Başkanlığa aday oldu

Ersan Şen, görev süresi boyunca katıldığı canlı yayın programında Cumhurbaşkanlığı adaylığını açıkladı.

Şen, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kendisini aradığını ve “Tanışalim”dedi.

bodrum-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu